Ondřej Synek

Źádné blízké závody v dohledu

V Lucernu to nebyl můj den
9. 7. 2017

Na Světovém poháru v Lucernu nevyšlo nedělní finále skifu Ondrovi zdaleka podle představ, když obsadil až 6. místo. Z vítězství se radoval Novozélanďan Robert Manson, který vyhrál naprosto suverénně skoro o čtyři vteřiny před druhým Kubáncem Angelem Fournierem.

Domácí titul, SP v Lucernu a obdiv pro Wigginse
4. 7. 2017

Ondru čeká od pátku do neděle Světový pohár na oblíbeném místě v Lucernu. Bude to jeho první účast na SP v letošním roce. Do Švýcarska odjíždí jako mistr Evropy, teď ho čeká souboj s absolutní světovou špičkou.

Vítězství na regatě v Amsterdamu!
25. 6. 2017

Ondra se drží na vítězné vlně. Po triumfu na mistrovství Evropy v Račicích ovládl dnes závod skifařů na prestižní regatě Holland Beker v Amsterdamu, kde skončil před Chorvatem Damirem Martinem v rekordu regaty 6:38,77.

Místo Poznaně do Amsterdamu
15. 6. 2017

Ondra po dohodě s trenérem nyní vynechává druhý díl Světového poháru v Poznani a místo toho se za týden postaví na start regaty Holland Beker v Amsterdamu.

MISTR EVROPY!!!
28. 5. 2017

Počtvrté v kariéře vybojoval Ondra titul mistra Evropy ve skifu. Ten zatím poslední, který bude mít datum 28. 5. 2017, je pro něj obzvlášť cenný. Získal ho totiž na evropském šampionátu na domácí půdě v Račicích před fantastickou diváckou kulisou.
25. 5. 2017

Malé cíle si nedávám, říká Ondra před ME v Račicích

Už v pátek zasáhne Ondra do bojů na mistrovství Evropy ve veslování v Račicích, které považuje za jeden z vrcholů poolympijské sezóny. „Malé cíle si rozhodně nedávám,“ jeden z velkých favoritů mužského skifu. V pátek ho čekají rozjížďky, v sobotu se jede semifinále a finále je na programu v neděli.
Do ME v Račicích s lodí v českých barvách!
18. 5. 2017

Do mistrovství Evropy veslařů, které hostí ve dnech 26. - 28. května Račice, vyrazí Ondra Synek s lodí ve zbrusu novém designu v českých barvách.

Račice pro mě budou jedním z vrcholů sezóny, říká Ondra
8. 5. 2017

Už jen necelé tři týdny zbývají do veslařského mistrovství Evropy v Račicích, kde naostro vstoupí do sezóny Ondra Synek. Na domácí šampionát se hodně těší a věří, že tam prodá několikaměsíční tréninkovou dřinu.

Začíná příprava na vodě. Vzhůru do Itálie
19. 3. 2017

Měsíce tréninku na suchu jsou u konce, Ondra už začíná trénovat i na vodě. V pondělí odjíždí do italského Gavirate, kde se bude s dalšími českými veslaři chystat v australském olympijském centru.

Posedmé Veslařem roku!
4. 2. 2017

Už posedmé v kariéře ovládl Ondra Synek anketu o českého Veslaře roku! Majitel bronzu z olympijského Ria navíc vyhrál anketu počtvrté za sebou. Nejlepším trenérem se stal Ondrův kouč Milan Doleček starší.